EVSEL ÜRÜNLER
İndirimdeYeni ÜrünHemen KargoÜcretsiz Kargo
 • Alcali Filtre Ergonomik Amines Serisi
 • Alcali Filtre Ergonomik Amines Serisi
 • Alcali Filtre Ergonomik Amines Serisi

Alcali Filtre Ergonomik Amines Serisi

Marka: Bravo Su Arıtma
Alkalin filtresi, reverse osmosis su arıtma cihazından çıkan suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir.

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0850 480 07 04

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

1,750.00 TL
Sepete Ekle
- Ürün Hakkında -

Bravo Su Arıtma Sistemleri ile tezgahınızın altında şık görünümlü su arıtma cihazınız ile sağlıklı içme suyunu elde edebilirsiniz.

Ergonomik tasarım ve içerisinde bulunan filtrasyon sistemleri ile doğal kaynak suyu tadında suya her daim sahip olabilirsiniz.

 1. Aşama: Sediment filtre 1 ile 5 mikron aralığındaki partikülleri süzer. Bu partiküller: pas, küf, kum gibi partiküllerdir en çok kullanılan filtrasyon sistemi sediment filtredir.Bunun yanı sıra bazen sularımız kesildiğinde sularımız kahverengi akar bunu en net görebileceğimiz yer sularımızın kesildiği andır diğer zamanlarda bu tarz partiküller gelmektedir ama gözümüzle göremeyiz.
 2. Aşama: Aktif karbon filtrasyon sistemidir. Aktif karbon filtrasyon sistemi suyun içerisinde bulunan klor asbest gibi bu çocuk asrın emilimini sağlar
 3. Aşama: Blok karbon filtrasyon sistemi sıkıştırılmış karbon teknoloji ile oluşturulan bu sistemimizde suyun içerisinde gaz fazına geçmiş olan ve bunun yanı sıra mikronun olarak bir mikrona daha çok yaklaşık olan partiküllerin tutulumu sağlanır
 4. Aşama: Membran Filtrasyon sistemi; Membran filtrasyon sistemi ilk olarak NASA tarafından astronotların idrarlarının arıtarak tekrar içmelerini olarak kullanımını sağlayan filtrasyon sistemidir. Bu filtre sistemi NASA patentlidir. Bunun yanı sıra bu filtrasyon sisteminden kesinlikle eriyik mineraller dışında hiçbir şey geçemez.

İnsanların aklına en çok aklına takılan sorulardan biri suyun içerisindeki mineraller ölüyor mu? Mineraller ölmez, mineral yaşayan bir canlı değildir, bir maddedir. Bahsi geçen konudaki minarelerin ölmesi ile ilgili bahsedilen şeyler aslında suyun içerisinde bulunan bakteriler virüslerdir.

Tansiyon hastalıkları ve birçok hastalığa sebebiyet verdiğini çeşitli ritaratürlerden inceleye bilirsiniz Membran filtrasyon sisteminin bir çok damacana su firması pet şişe firması kullanmaktadır ve kullanılması en mantıklı olan sistemdir.

Damacanaların içerisindeki sularla ilgili herhangi bir sıkıntı yoktur.  Pet şişe içerisindeki su ile ilgili de herhangi bir sıkıntı yoktur ama pet şişelerin içerisindeki suyun asıl en büyük sıkıntısı pet kullanımında plastik kullanımıdır. Doğamızı kirletmektedir ve bunun yanı sıra pet şişe sularının içeriğinde bulunan flüorür klor suyun çok uzun süre beklediğinde herhangi bir şekilde bozulmamasını sağlar. Ancak vücudumuzu klor ve flüorür girdiğinde vücudumuz için zararlar ortaya çıkmaktadır.

Su Arıtma Cihazı kullanımında insan vücuduna zararlı hiçbir mineral yada zararlı hiçbir madde giremez. İnternet ve çevrenizden araştıracağınız zaman göreceğiniz bilgiler doğrultusunda A kalite bir Su Arıtma Cihazı fiyatı olarak en uygun Bravo Su Arıtma Cihazı olacaktır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

 

Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır