Teknik Destek

Su Arıtma Filtre Değişimi

E-Karaköy olarak Türkiye'deki tüm su arıtma cihazlarına bakım, destek, ve montaj ile ilgili hizmet vermekteyiz. Tüm ürünlerde filtre değişimi yapılırken, cihaz bakım ve sterilizasyon işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Filtre değişim zamanları E-Karaköy tarafından takip edilir; size uygun olan gün ve saat diliminde teknik servis uzmanımız tarafından ziyaret edilerek bakım ve filtre değişikliği gerçekleştirilir.

Su arıtma cihazlarında filtre değişim süreleri maksimum tüketime göre hesaplanmıştır. Belirlenen sürelerde değişmediği durumda cihazdan arıtılmamış bir su çıkmamaktadır ancak cihazdan alabileceğimiz saatlik su miktarı azalmaktadır. Az bir su tüketiminiz olsa bile, yani filtre arıtma performansında bir düşüş olmasa da önceden belirtiln periyodlarda filtreleriniz mutlaka değiştirilmesi gerekiyor.

Cihaz Kurulumu

Teknik servis uzmanlarımız, danışmanlarımızın yaptığı keşif sonrasında mekanda montaj öncesi tekrar keşif yaparak en uygun su hattı güzergahını ve cihaz yeri uygunluğunu tespit eder. Mekan yetkilisine kurulumu nasıl yapacağını anlatarak montaj kalite standartlarımız çerçevesinde kurulumu gerçekleştirir. Daha sonra cihaz kullanım ve özelliklerini mekanın yetkili kişilerine detaylı  anlatarak montajı tamamlar. Montaj süreci su hattının uzunluğuna ve uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin  evlerde su hattı mesafesi yakın olduğundan 30 dakika ile 45 dakika arasında kurulum gerçekleşmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır